جوانسازی

زیبایی صورت برای تمام افراد مهم است ، حتی آقایان نیز تمایل دارند تا چهره ای زیبا و بدون نقص داشته باشند.بنابراین تکنیک های جوانسازی را برای خود انتخاب می نمایند.روش های بسیار متنوعی برای زیباسازی چهره وجود دارد ولی برخی از روش های مانند تزریق ژل ، تزریق چربی و تزریق بوتاکس از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. در صورتی که تصمیم به جوانسازی پوست خود دارید پیشنهاد ما به شما بهترین پزشک جوانسازی شیراز، دکتر سلمان شاکری می باشد.

 

جوانسازی - دکتر سلمان شاکری

 

همانطور که از نام تزریق ژل و چربی و بوتاکس مشخص است این روش ها نوعی تزریق هستند و جزو روش های غیرتهاجمی جوانسازی محسوب می شوند.یکی از دلایل محبوبیت این روش ها، غیرتهاجمی بودن آن ها است زیرا نیازی به بستری شدن ندارند و بیماری بالافاصله پس از تزریق می تواند به محل کار یا منزل بازگردد.

مزیت جوانسازی چهره

جوانسازی چهره تنها مختص به تزریق ژل ، بوتاکس و چربی نمی باشد زیرا برخی از نواحی چهره با روش های غیرتهاجمی تغییری نمی کنند و بیمار باید برای جراحی های تهاجمی چون جراحی بینی ، جراحی پلک ، جراحی گوش و غیره اقدام نماید.در نتیجه جوانسازي مبحث بسیار گسترده ای است و روش های بسیاری جهت جوانسازی صورت و بهبود اختلالات اجزای صورت وجود دارد.برای مطلع شدن از بهترین روش رفع مشکل چهرتان بهتراست به بهترین جراح فک و صورت شیراز مراجعه نمایید تا مشاوره مناسب را دریافت کنید و با روش های جراحی یا غیرجراحی آشنا شوید.

 

جوانسازی - دکتر شاکری

جوانسازی پوست

جوانسازي پوست نیز امروزه متقاضیان بسیاری دارد و اکثریت افراد علل الخصوص بانوان به دنبال رفع خطوط چهره یا فرم دهی صورت هستند تا حتی در سنین میانسالی یا پیری نیز جوان دیده شوند.حجم دهی لب ، زاویه سازی چهره ، رفع خطوط خنده ، رفع خط اخم و دیگر اختلالات پوست با روش هایی چون تزریق ژل ، تزریق بوتاکس و تزریق چربی امکانپذیر است.بسیاری از متقاضیان سوال می کنند که کدام روش جوانسازي پوست بهتر و موثرتر است.روش موثر بستگی به بودجه و اختلال موردنظر بیمار دارد.به طور مثال برای بهبود خطوط اخم روش تزریق بوتاکس به پیشانی متقاضیان بیشتری دارد ولی برخی افراد ترجیح می دهند از ژل برای بهبود خط اخم استفاده کنند.

مثال دیگر تزریق ژل لب می باشد.حجم دهی لب با ژل نیز رایج ترین روش فرم دهی و افزایش حجم لب است ولی برخی از افراد ترجیح می دهند از چربی برای حجم دهی لب استفاده کنند.در نتیجه انتخاب روش مناسب جهت جوانسازي بستگی به بیمار و بودجه مدنظر او دارد. برای انتخاب روش مناسب می توانید با یک بهترین جراح جوانسازی شیراز مناسب نیز مشورت کنید تا راهنمایی های موردنیاز را دریافت کنید.

تکنیک های بسیار متعددی برای جوانسازی پوست وجود دارد که به برخی از انها اشاره خواهیم کرد:

تزریق فیلر

بعد از اینکه افراد چین و چروک ها را در صورت خود مشاهده می کنند تصمیم به انجام برخی از تکنیک های جوانسازی می گیرند و برای اینکه بهترین راه را برای رفع مشکل پیدا کنند بهتر است که حتما مشاوره ای با پزشک انجام دهند.
در متد تزریق ژل یا فیلر که از جنس هیالورونیک اسید ساخته شده اند با استفاده از فیلر خطوط صورت را دارای چین و چروک می باشند را با فیلر پر می کنند.
علاوه بر این فیلرها می توانند در حجم دهی نقاطی مانند لبها ، گونه ها و غیره بسیار موثر واقع شوند.

 

جوانسازی - دکتر شاکری

تزریق چربی

تزریق چربی با استخراج چربی از بدن خود فرد و سپس تزریق ان به نقاطی که مورد نیاز باشد انجام می شود. تزریق چربی روشی می باشد که نسبت به فیلر ماندگاری بسیار بیشتری دارد و از ان برای رفع چین و چروک ها ، درمان افتادگی پوست و حجم دهی استفاده می شود.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از روش های زیبایی – درمانی به شمار می رود که امروزه در میان مردم طرفداران بسیاری پیدا کرده است با تزریق بوتاکس به نواحی که دچار چین و چروک شده است روند افزایش چین و چروک را به طور موقتی متوقف می کنند این روش غیر تهاجمی و بی خطر محسوب می شودو از آن برای رفع خطوط در صورت و رفع افتادگی ها استفاده می کنند.

جراحی لیفت صورت

لیفت صورت یکی از تکنیک های جراحی می باشد که برای جوانسازی به کار می رود و روشی تهاجمی محسوب می شود امروزه افراد بسیار زیادی برای جوان تر کردن چهذه خود این تکنیک را بر می گزینند که با توجه به ماندگاری بالایی که دارد روش نسبتا خوبی به شمار می رود.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر سلمان شاکری

متخصص و جراح فک و صورت

نظرات

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
پیمایش به بالا