جراح زیبایی صورت و بینی

جراح زیبایی صورت و بینی

جراح زیبایی صورت و بینی : امروزه بسیاری از افراد مخصوصا بانوان به دنبال زیبایی بیشتر هستند ، از این رو اقدام به انجام جراحی های زیبایی متفاوت می کنند که در بین آن ها جراحی های زیبایی صورت و بینی بسیار شایع می باشند و از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.

انتخاب جراح زیبایی صورت و بینیجراح زیبایی صورت و بینی

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی صورت ، را دارند جهت پیدا کردن جراح متخصص و چیره دست می توانند اقداماتی را انجام دهند که ما در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد :

 • افراد می توانند از آشنایان و دوستان خود کمک بگیرند یا اینکه در اینترنت به جستجو جراح زیبایی صورت بپردازند.
 • هنگامی که بیمار لیستی از جراحان زیبایی صورت و بینی ، در شهر خود را به دست آورد ، می تواند جهت دیدن نمونه کارهای آن ها به سایت و اینستاگرام شان مراجعه کرده و علاوه بر دیدن نمونه کارها درباره سوابق تحصیلی آنان نیز مطالعه کند.
 • بیماران می توانند به مطب جراحان منتخب خود رفته و در جلسه مشاوره با آن ها شرکت کنند ، همچنین می توانند به طور حضوری با بیماران آن ها درباره میزان رضایت شان صحبت کنند.
 • پس از انتخاب جراح زیبایی صورت و بینی ، بیمار می تواند اقدام به گرفتن وقت جهت انجام جراحی زیبایی کند.

  ویژگی بهترین جراح زیبایی صورت و بینی

 1. بهترین جراح زیبایی صورت ، کسی است که اولویت اول او سلامت بیمار باشد.
 2. جراح زیبایی صورت ، باید توانایی ایجاد حس اعتماد در بیماران را داشته باشد.
 3. جراح زیبایی صورت و بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی تسلط کافی داشته باشد.
 4. جراح صورت ، باید بتواند بهترین روش برای درمان بیمار را انتخاب کند و اطلاعات کافی درباره آن به بیمار بدهد.
 5. در صورتی که بیمار خواسته نامعقولی داشت جراح زیبایی صورت ، باید بتواند با تکیه بر علم خود او را متقاعد کند و در صورت اصرار بیمار بر خواسته نامعقول خود از جراحی او خودداری کند.

  جراح زیبایی صورت و بینیجراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت ، تنها به جراحی زیبایی بینی ختم نمی شود بلکه شامل  لیفت صورت ، جراحی زیبایی پلک ، لیفت گردن ، جراحی زیبایی فک ، جراحی زیبایی گوش ، رفع چین و چروک صورت و غیره می شود.

جراحی بینی

بینی ، عضو برجسته صورت است که در زیبایی چهره تاثیر فراوانی دارد از این رو جراحی بینی طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

جراحی بینی به دو روش جراحی باز و بسته انجام می گیرد که انتخاب کدام یک از این روش ها بستگی به شرایط بیماران و نظر جراح بینی دارد.

جراحی بینی با لیزر

مطالب بسیاری در ارتباط با جراحی بینی با لیزر ، دیده و شنیده می شود ؛ از این رو به طور مختصر در این باره توضیح خواهیم داد ، با ما همراه باشید .

همانطور که می دانید ، اکثر تغییرات مورد نیاز در حین جراحی زیبایی بینی ، بر روی استخوان و غضروف بینی صورت می گیرد ؛ در حالی که علارغم پیشرفت روزافزون لیزر در حوزه پزشکی ، این تکنولوژی تا به حال قادر به اعمال تغییر بر روی استخوان یا غضروف نشده است ؛ بنابراین باید ذکر کرد ، تمامی مطالب موجود در این باره ، صرفا جهت جلب توجه بوده و جنبه تبلیغاتی دارند.

عوارض جراحی بینی

عمل زیبایی بینی ، جراحی ایمن می باشد و در صورتی که توسط جراح ماهر و زبده انجام گرفته و همچنین نسبت به رعایت نکات قبل و بعد از آن توجه شود ، هیچ گونه خطری افراد را تهدید نمی کند ؛ در غیر این صورت ، احتمال بروز خطراتی از جمله درد شدید ، عفونت ، غیرقرینگی حفره های بینی ، خونریزی ، مشکلات تنفسی و بویایی و از این قبیل موارد وجود خواهد داشت.

جراح زیبایی صورت و بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی ، در هر فرد با توجه به پارامترهای گوناگونی متغیر می باشد ؛ به همین علت به افراد زیباجو خواستار انجام عمل زیبایی بینی ، توصیه می گردد ؛ جهت اطلاع دقیق از هزینه عمل جراحی بینی ، به پزشک مراجعه نمایند .

هزینه نهایی جراحی زیبایی بینی ، پس از معاینه بیمار توسط جراح بینی ، مشخص می گردد.

آیا بیمه بخشی از هزینه جراحی زیبایی بینی را پرداخت می کند ؟

خیر ، بیمه هزینه هیچ یک از جراحی های زیبایی را متقبل نمی شود.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر سلمان شاکری

متخصص و جراح فک و صورت

نظرات

پیمایش به بالا