بهترین جراح بینی شیراز

کسانی که قصد انجام عمل زیبایی بینی در شیراز را دارند ، برای اینکه بتوانند بهترین نتیجه را به دست آورند بهتر است به بهترین جراح بینی شیراز مراجعه کنند. از آنجا که عمل زیبایی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود ، پس فرد زمان کافی برای انتخاب جراح بینی خوب در شیراز را دارد. جهت انجام این عمل در شیراز و کسب نتیجه ایده آل می توانید به دکتر سلمان شاکری ، بهترین متخصص و جراح فک و صورت در شیراز مراجعه نمایید.

جراح بینی شیراز - دکتر سلمان شاکری

انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

 1. حتما نمونه کارهای جراح بینی را برای اطمینان از انتخاب خود مشاهده کنید.
 2. با بیمارانی که در مطب حضور دارند ، صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجید.
 3. برای انتخاب بهترین جراح دماغ شیراز فرد می تواند از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کند.
 4. می تواند در گوگل بهترین دکتر بینی شیراز را جستجو نماید.
 5. پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی در شیراز درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره به مطب بهترین آن ها برود.
 6. در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به پزشک خوب در شیراز ، بگوید ، تا او بتواند به درستی شما را راهنمایی کند.

دکتر سلمان شاکری به عنوان بهترین جراح زیبایی صورت و بینی شیراز گزینه ای برتر جهت انتخاب برای عمل جراحی زیبایی دماغ می باشد. بنابراین اگر قصد انجام عمل رینوپلاستی را دارید ، می توانید با خیالی آسوده جراحی زیبایی بینی خود را به او بسپارید. همانطور که می دانید بینی در مرکز صورت افراد قرار گرفته است از این رو عمل زیبایی بینی یکی از انواع عمل های پر ریسک می باشد ، چرا که اگر نتیجه آن موفقیت آمیز نباشد نه تنها مشکل بیمار برطرف نشده بلکه با مشکلات جسمی و روحی بسیاری روبرو خواهد شد.

از جمله نگرانی هایی که افراد متقاضی این پروسه با آن درگیر هستند ، این است که آیا پس از عمل رینوپلاستی ، تنفس آن ها دچار مشکل می گردد ، آیا حالت قبلی بینی بعد از عمل رینوپلاستی برگشت پذیر است یا حتی بسیاری نگرانی آن را دارند که آیا جراح موفق می شود دقیقا فرم دلخواه او را بر روی بینی ایجاد نماید؟ بنابراین شما می توانید با انتخاب بهترین دکتر جراح بینی این نگرانی ها را از خود دور کرده و از کسب نتیجه رضایت بخش و قابل قبول اطمینان خاطر داشته باشید. علاوه بر این ها انتخاب بهترین پزشک بینی می تواند خطرات احتمالی و عوارض پس از عمل را بسیار کاهش دهد.

نمونه جراحی بینی در شیراز - دکتر شاکری

اگر به دنبال یک جراح بینی خوب در شیراز هستید

 

فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود

فرم تماس

ویژگی های جراح بینی خوب در شیراز

 • سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
 • یک جراح خوب در شیراز باید صبور باشد و تمامی نکات مربوط به این پروسه زیبایی را به بیمار توضیح دهد.
 • در صورتی که بیمار انتظار نامعقولی از جراحی زیبایی بینی داشت ، سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از جراحی او اجتناب کند.
 • زمان کافی را برای مشاوره و معاینه بینی بیمار بگذارد.
 • جراح بینی شیراز باید توانایی تجسم بینی بیمار را بعد از جراحی داشته باشد ، تا بتواند بهترین مدل بینی را با توجه به آناتومی صورت به بیمار پیشنهاد دهد.

اهمیت انتخاب بهترین متخصص بینی شیراز

انتخاب جراح بینی شیراز از آن نظر حائز اهمیت است که اگر دکتر جراح را به درستی انتخاب نکنید ، ممکن است به دلایل مختلف از نتیجه عمل رضایت نداشته باشید و اقدام به جراحی ترمیمی بینی کنید. به این نکته توجه داشته باشید که جراحی ترمیمی بینی پس از گذشت یک سال انجام می شود و بیمار باید تا یک سال صبر کند تا زخم های ایجاد شده در جراحی رینوپلاستی اولیه بهبود یابد.

نمونه بعد از گذشت یک ماه از عمل - دکتر شاکری

عمل بینی سه بعدی در شیراز با بهترین جراح

نکته ای که نباید در انجام عمل رینوپلاستی فراموش شود ، این است که اصلاحات بینی باید متناسب با ابعاد دیگر اجزای چهره فرد به خصوص پیشانی ، چشم ها ، چانه و لب انجام پذیرد. گاهی ممکن است فرم دلخواه و مورد انتظار متقاضی عمل با اجزای صورت او در تناسب نباشد و بسیار پیش آمده است افرادی که خواستار بینی شبیه به فلان بازیگر یا سلبریتی بوده اند.

در چنین شرایطی باید بدانید که ممکن است آن مدل بینی اصلا متناسب صورت شما نبوده و پس از عمل به هیچ عنوان احساس رضایت برایتان به وجود نخواهد آمد. از این رو یک جراح بینی شیراز ماهر و باتجربه در جلسات مشاوره قبل از عمل فرد را نسبت به این موارد آگاه کرده و یک دید واقع بینانه و صحیح برای او به وجود می آورد.

جراحی زیبایی بینی سه بعدی از تکنیک های نوین در عمل رینوپلاستی است که به کمک آن افراد می توانند درک و فهم صحیحی از عمل زیبایی بینی و ضرورت تغییرات لازم در آن را کسب نمایند. روش کار در این تکنیک به این شکل است که از چهره بیمار توسط دستگاه اسکنر مخصوص تصویر سه بعدی بدست آورده و روی بینی او با کمک نرم افزار های ویژه اصلاحات مورد نیاز انجام می گیرد. به این ترتیب فرد می تواند قبل از انجام عمل رینوپلاستی نتیجه آن را مشاهده نماید.

جراحی بینی سه بعدی در شیراز - دکتر شاکری

تاثیرات بهترین جراح بینی شیراز در نتیجه عمل رینوپلاستی

همانطور که می دانید بینی در مرکز صورت قرار گرفته و عضو برجسته آن است و به همین دلیل بر زیبایی صورت تاثیر بسیار زیادی می گذارد. بینی برخی از افراد دارای مشکلاتی همچون کجی ، قوز ، افتادگی نوک بینی و غیره می باشد که با جراحی کردن بینی می توان این نقوص را برطرف نمود.

لازم به ذکر است که بی نقص بودن بینی به تنهایی نمی تواند موجب زیبایی فرد شود ، بینی در صورتی به زیبایی بیشتر چهره کمک می کند که با سایر اجزای آن در تناسب باشد. در صورتی که بهترین جراحی رینوپلاستی بینی در منطقه خود به طور مثال بهترین جراح بینی شیراز را برگزیده باشید، او با تسلطی که بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی دارد بینی شما را به شکلی فرم خواهد داد که با سایر اجزای چهره تان در تناسب باشد.

روش های عمل زیبایی بینی توسط دکتر بینی شیراز

به طور کلی این پروسه به دو روش جراحی باز و بسته انجام می گیرد.

راینوپلاستی به روش باز

در این روش جراح بینی ، برشی در ناحیه کلوملا ( پایه میانی بینی ) ایجاد می کند و به این ترتیب ، به کمک ابزاری مخصوص پوست بینی را جهت اعمال تغییرات مورد نظر از روی بینی بلند می کند.

مزایای تکنیک بینی

 1. امکان دسترسی کامل جراح بینی شیراز به ساختار داخلی بینی
 2. امکان اعمال تغییرات پیچیده روی بینی
 3. امکان عمل های پیچ خورده و کج
 4. سهولت در گذاشتن گرافت های غضروفی و استخوانی و پروتزها

 معایب تکنیک باز

 1. قابل رویت بودن جای بخیه و محل اسکار پس از عمل
 2. دوران نقاهت طولانی تر نسبت به جراحی بسته
 3. میزان تورم و کبودی بیشتر از جراحی به روش بسته

برش ها در جراحی بینی باز - دکتر سلمان شاکری

روش بسته

در جراحی به روش بسته ، جراح بینی شیراز اقدام به ایجاد تمامی برش ها در داخل بینی می نماید. در این روش نیازی به برش خارجی ( ناحیه کلوملا ) نمی باشد.

مزایای تکنیک بسته

 1. قابل رویت نبودن جای بخیه و برش بعد از عمل
 2. حداقل میزان تورم و کبودی
 3. کوتاه تر بودن زمان عمل

 معایب تکنیک بسته

 1. محدودیت دید جراح به ساختمان داخلی بینی
 2. عدم ایجاد تغییرات پیچیده به خصوص روی نوک بینی
 3. احتمال ایجاد عدم تقارن در بینی

انتخاب هر یک از این تکنیک ها جهت انجام عمل زیبایی بینی مبتنی بر نظر جراح و وضعیت بیمار صورت می گیرد. البته به طور کلی عموما جراحی به روش باز جهت رفع عیوب پیچیده ، راینوپلاستی بینی گوشتی ، جراحی ترمیمی بینی و مواردی از این قبیل در مقایسه با جراحی به روش بسته ارجحیت دارد.

توصیه های جراح بینی شیراز در رابطه با مراقبت های بعد از عمل دماغ

رعایت نکات و مراقبت های بعد از جراحی ، تاثیر به سزایی در عدم بروز عوارض احتمالی و همچنین دریافت نتایج مطلوب از عمل زیبایی بینی ، دارد ؛ از این رو در ذیل ، به برخی از مهم ترین نکات پس از عمل دماغ ، اشاره شده است ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

 1. به صورت معمول بعد از عمل ، ممکن است مقداری تورم و کبودی در نواحی اطراف بینی ایجاد شود ، که به منظور کاهش آن می توانید تا 48 ساعت بعد از این جراحی ، از کمپرس سرد در این نواحی استفاده کنید.
 2. پس از جراحی برای ثابت نگهداشتن بینی ، بهترین جراح بینی شیراز ، از گچ یا اسپلینت های مخصوص بر روی بینی استفاده می کند. معمولا یک هفته بعد از جراحی ، با مراجعه به مطب ، جراح گچ را از روی بینی بر می دارد.
 3. تا زمانی که گچ بر روی بینی شما قرار دارد ، برای جلوگیری از خیس شدن آن نمی توانید به حمام بروید.
 4. برای جلوگیری از ایجاد فشار بر روی بینی ، با دهان باز سرفه و عطسه کنید و از فین کردن ، پرهیز کنید.
 5. برای جلوگیری از بروز خونریزی ، از جویدن غذاهای سفت پرهیز کنید. در مدت زمان بهبودی بهتر است از غذاهای نرم و آبکی استفاده کنید.
 6. تا دو هفته بعد از جراحی برای جلوگیری از ایجاد اختلال در روند بهبودی ، از مصرف دخانیات و الکل پرهیز نمایید.
 7. از انجام ورزش ها و فعالیت های سنگین پرهیز کنید و برای تسریع روند بهبودی ، می توانید پیاده روی سبک داشته باشید.
 8. حداقل تا دو ماه نمی توانید از عینک بر روی بینی خود استفاده کنید. بعد از چند روز با توصیه جراح بینی شیراز می توانید از لنز های تماسی استفاده نمایید.
 9. بعد از برداشتن گچ ، از دوش گرفتن با آب داغ پرهیز کنید. گرما سبب افزایش تورم در بینی می شود.
 10. از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب پرهیز کنید و در موارد ضروری ، از کرم های ضد آفتاب مناسب استفاده کنید.
 11. بعد از برداشتن گچ از روی بینی ، برای کاهش تورم و فرم دادن به بینی تا زمانی که جراح توصیه می کند ، از چسب های مخصوص بر روی بینی استفاده کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

نتیجه جراحی زیبایی بینی توسط بهترین جراح بینی شیراز

بینی ها را با توجه به نوع آن ها ، تناسب بینی با سایر اجزای صورت و سلیقه خود بیمار به دو نوع طبیعی و فانتزی جراحی می نمایند. در ادامه به 2 نوع فرم محبوب در بین متقاضیان این پروسه که توسط بهترین جراح شیراز انجام می شود ، اشاره شده است :

بینی طبیعی: در این نوع از بینی ، زاویه بین لب بالا و نوک بینی 90 درجه بوده و قوسی در بینی ایجاد نخواهد شد. هدف از عمل راینوپلاستی طبیعی ، از بین بردن ایرادات ظاهری بینی بوده و تغییر خاصی در فرم بینی صورت نمی گیرد. آقایان بیشتر از خانم ها خواستار این فرم از بینی می باشند.

 بینی فانتزی: در این فرم از بینی زاویه بین لب بالا و نوک بینی 105 درجه بوده و در بینی قوس ایجاد خواهد شد. در جراحی فانتزی نه تنها ایرادات ظاهری بینی برطرف می گردد بلکه نوک بینی نیز بالا رفته و بینی کوچک خواهد شد. خانم ها به دلیل ظرافت چهره شان و مشخص بودن نتیجه جراحی در چهره شان بیشتر از آقایان خواستار این نوع از جراحی می باشند.

 هزینه این جراحی در شیراز تحت نظر دکتر شاکری

قیمت این جراحی در شیراز پس از مراجعه بیمار به کلینیک یا مطب پزشک امکان پذیر بوده و بیمار پس از انجام معاینات اولیه و مشاوره با جراح بینی شیراز می تواند از قیمت نهایی راینوپلاستی خود مطلع گردد.

هزینه جراحی بینی چقدر است - دکتر شاکری

ضرورت انتخاب بهترین پزشک جراح شیراز چیست ؟

بسیاری از افراد این تصور را دارند که زمانی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی می گیرند ، می توانند عمل خود را نزد هر جراح و پزشکی انجام دهند. در حالی که این تصور کاملا اشتباه است ؛ چرا که یکی از عوامل بسیار موثر و تاثیر گذار در نتیجه جراحی زیبایی بینی ، مهارت و تخصص پزشک می باشد ؛ زیرا اگر جراح از تبحر و تجربه بالایی در زمینه انجام رینوپلاستی برخوردار باشد ، توانایی مقابله با چالش های مختلف را داشته و می تواند بیمار را در دستیابی به بهترین نتیجه از درمان راهنمایی کند.

همچنین عارضه های جانبی و ریسک بروز برخی عوارض با مراجعه به جراح خوب کاهش پیدا می کند. از این رو انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز برای انجام عمل رینوپلاستی ضرورت داشته و توصیه می شود تحقیقات لازم را برای مراجعه به یک پزشک خوب انجام دهید.

تاثیرات هزینه در انتخاب پزشک

ممکن است بسیاری از افراد جراح خود را بر اساس هزینه ای که دریافت می کند ، انتخاب نمایند در حالی که بالا بودن هزینه نمی تواند تضمینی بر مهارت و تخصص پزشک باشد و بهتر است برای این منظور نمونه کارهای ، میزان رضایت سایر مراجعه کنندگان ، مدرک و تخصص پزشک را بسنجید و بر این اساس جراح بینی خود را انتخاب نمایید.

از طرف دیگر ممکن است برخی از پزشکان هزینه های بسیار پایینی را نسبت به سایر جراحان بینی ، برای انجام این پروسه دریافت نمایند ، اگر به خوبی تحقیق نمایید متوجه خواهید شد که تخصص این دست از پزشکان در زمینه انجام عمل زیبایی نیست و آن ها تلاش می کنند تا با دریافت هزینه های پایین تر و انجام این پروسیجر به مهارت و توانمندی های خود اضافه کنند ، از این رو نباید هیچ گاه به دلیل هزینه های پایین سلامت خود را به خطر انداخته و به افراد غیر متبحر که تخصصی ندارند ، مراجعه کنید.

بهترین جراح بینی شیراز - دکتر شاکری

نکات مهم در انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

اگر برای عمل نمودن دماغ مصمم شده اید باید تمام جوانب را سنجیده تا بهترین نتیجه را کسب کنید. به طور معمول باید بدانید که مدرک پزشکی جراح منتخب شما چیست. اینکه ایشان جراح پلاستیک هستند یا متخصص گوش و حلق و بینی، خیلی نمی تواند در نتیجه تاثیرگذار باشد. اما الزامیست جراح مذکور دوره های آموزشی و تحصیلی خود را به طور کامل با موفقیت پشت سر گذاشته باشد.

این مساله که دکتر شما دوره رزیدنسی را گذرانده و یا دارای بورد تخصصی باشد، کمی دستیابی به نتیجه قابل قبول را تضمین کننده تر خواهد کرد.

عدم سوسابقه و داشتن نتایج منفی در کارنامه شغلی نیز از دیگر مولفه هایی است که باید به آن توجه نمایید. این که جراحی خود را به دست دکتری بسپارید که نتایج منفی زیادی داشته اند، کاری معقولانه نخواهد بود ونیاز شما را به پروسه ترمیمی افزایش می دهد.

در هنگام انتخاب به این مساله توجه ویژه داشته باشید که جراح بینی منتخب شما بتواند فرم بینی را مطابق با مدل انتخابی شما شکل دهی کند. به طور مثال اگر خواهان داشتن فرم بینی طبیعی هستید، به دنبال پزشکی باشید که در فرم دهی به این دماغ بیشتر تبحر دارد.

اینکه دکتر شما دارای جایگاه آکادمیک هست یا نه، نشانه ای از جایگاه علمی اوست. اما به این مساله اکتفا نکنید چرا که بسیاری از پزشکان به کارهای عملی نسبت به تدریس علاقه بیشتری نشان می دهند. بنابراین داشتن کتب مرتبط با راینوپلاستی یا مقالات متعدد شاخص مناسبی نخواهد بود.

بهترین دکتر جراح بینی شیراز حتما جلسه مشاوره ای شفاف با شما برگزار کرده و تمام نکات لازم را برای شما ارائه می دهد. در این جلسه، توصیفات بیمار از نوع مدل درخواستی کاملا شنیده شده و طراحی اصولی برای دستیابی به آن صورت می گیرد.

تاثیر جراح بینی برروی عمل چیست ؟

تاثیر جراحی بینی بر روی ظاهر و عملکرد بینی و جمال صورت فرد را تحت تاثیر قرار می ‌دهد. جراحی بینی به عنوان یک روش تغییر ظاهری بینی می ‌تواند به اصلاح نسبت‌های نامتعادل یا نامتناسب بینی ، کوچک کردن ، بزرگ کردن ، تنگ کردن یا بازگشایی مجرای هوای بینی ، اصلاح بینی خمیده و غیره کمک کند.

تاثیر جراحی بینی بر روی فرد به شدت وابسته به نوع وسیعی از عوامل مانند تکنیک های استفاده شده در جراحی ، تجربه و مهارت جراح و راهبردهای مراقبت پس از جراحی است.

همچنین ، نیازمند توجه به اطلاعات مناسب ، مشاوره درست ، تصمیم‌گیری مشترک بین پزشک و بیمار و توجه به افتخارات جراحی قبل و بعد از عمل است. البته همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که نتایج جراحی بینی برای هر فردی ممکن است متفاوت باشد و نتیجه نهایی توسط بسیاری از عوامل و شرایط تعیین می ‌شود.

روش های مختلف یافتن بهترین جراح بینی در شیراز چیست ؟

برای یافتن بهترین جراح بینی شیراز ، روش‌های مختلفی وجود دارد. در ادامه به برخی از این روش‌ها اشاره می‌ کنم :

معرفی از طریق پزشک: می ‌توانید از پزشک خانواده ، پزشک عمومی یا سایر جراحان درباره توصیه‌ یک جراح بینی معتبر و با تجربه بپرسید.

جستجوی آنلاین: امروزه ، اغلب جراحان بینی دارای وبسایت یا پروفایل در شبکه‌های اجتماعی هستند. با جستجوی دقیق و مطالعه نظرات بیماران سابق ، می ‌توانید به جراح مناسبی برسید.

مراجعه به بیمارستان: ممکن است با مراجعه به یک بیمارستان معتبر ، لیستی از جراحان بینی را دریافت کنید. این روش معمولاً برای افرادی که در یک شهر یا کشور جدید هستند مفید است.

راهنمایی از دوستان یا خانواده: اگر اطرافیان تجربه‌ جراحی بینی داشته‌اند ، می ‌توانید نظرات و توصیه‌های آن‌ها را جویا شوید.

مهم است که قبل از تصمیم‌گیری ، نظرات بیماران سابق و تجربه جراحان را بررسی کنید و مشورت با چندین جراح بینی در شیراز داشته باشید تا جراح را انتخاب کنید که با نیازها و اهداف شما همخوانی داشته باشد.

جراح بینی چه استفاده هایی از تکنولوژی می کند ؟

جراحان بینی از تکنولوژی در روند تشخیص ، بررسی و درمان بیماری ‌ها و مشکلات بینی استفاده می کنند. برخی از تکنولوژی ‌هایی که ممکن است در عمل جراحی بینی استفاده شوند ، عبارتند از :

آندوسکوپی: اندوسکوپ یک دستگاه با لنز و نور است که به جراح این امکان را می دهد تا به طور مستقیم و به دقت بالا به داخل بینی و سینوسها نگاه کند. این تکنولوژی برای تشخیص و درمان مشکلات مانند آرتروز بینی ، دماژ ناک و غیره استفاده می شود.

رایانه ‌نگاری تخصصی: تصاویر رمزنگاری شده برداری شده توسط تجهیزات رادیولوژی مانند ماموگرافی و جراحی بینی از طریق سیستم‌ های رایانه ‌نگاری قابل مشاهده است. این تکنولوژی به جراح اجازه می ‌دهد تا قبل از عمل جزئیات بیشتری را درباره مشکل بیمار بدست آورد.

لیزر: در برخی از جراحی ‌های بینی ، لیزر برای برداشتن بافت ‌های غیر مطلوب ، جوش دادن عروق خونی و زخم ‌بندی استفاده می ‌شود.

ناوبری تصویری: از نظریه تکنیکی ، جراحان بینی در حالت هایی که دستخوش دوری الکترومغناطیسی هستند ، می توانند از ناوبری تصویری استفاده کنند تا با یک تصویر سه بعدی از داخل بینی بیمار ، موقعیت و محل دقیق خود را در طول جراحی بدانند.

این فقط چند مثال از تکنولوژی ‌هایی است که جراحان بینی می ‌توانند در روند جراحی ‌ها و مراحل پس از جراحی استفاده کنند.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

جراح بینی در پروسه عمل به چه مواردی نیاز دارد ؟

برای اجرای یک عمل جراحی بینی ، جراح بینی به موارد زیر نیاز دارد :

یک تحلیل جامع از ساختار بینی: جراح بینی نیاز دارد تا ساختار بینی بیمار را با دقت بررسی کند و تحلیلی دقیق از مشکلات و نیازهای بیمار داشته باشد.

تصاویر پزشکی: برای بررسی دقیق تر ساختار بینی ، ممکن است جراح نیاز داشته باشد تا از تصاویر پزشکی مانند اسکن CT یا MRI استفاده کند.

نظم آوری معنوی و جسمانی بیمار: قبل از عمل ، ممکن است بهترین جراح بینی شیراز از بیمار خواسته باشد که پیش از عمل از مصرف برخی داروها خودداری کند ، مثلا داروهایی که خون رقیق می ‌کنند.

توضیحات جامع و آگاهی بیمار: جراح بینی باید به بیمار توضیح دهد که چگونه باید پیش از عمل عمل کند و به نکات خاصی توجه کند.

تجهیزات و لوازم جراحی: جهت انجام عمل بینی ، جراح بینی لازم است تا به تجهیزات و لوازم جراحی مناسبی دسترسی داشته باشد.

تخصص و تجربه مورد نیاز: یک جراح بینی برای انجام عمل جراحی بینی باید به تخصص و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد.

در کل ، برای انجام یک عمل جراحی بینی ، جراح بینی نیاز دارد به اطلاعات دقیق در مورد بیمار ، تجهیزات لازم و تخصص و تجربه مناسب.

جراح بینی تا چه مقدار می تواند در تصمیم شما برای عمل تاثیر داشته باشد ؟

جراح بینی ، یکی از موارد مهم‌ ترین جنبه‌ ها در تصمیم شما برای عمل بینی است. جراح بینی نقش مهمی در نتیجه نهایی عمل دارد و توانایی و تخصص جراح پلاستیک انتخابی شما می ‌تواند به شدت تاثیرگذار باشد. در ادامه تأثیر بهترین جراح بینی شیرازد در تصمیم شما برای عمل را بررسی می ‌کنیم :

تجربه و تخصص: تجربه و تخصص جراح بینی بسیار مهم هستند. یک جراح با تجربه و تخصص در جراحی بینی به شما امکان می ‌دهد تا از طریق مشوره مفصل ، انتخاب مناسب ‌ترین روش برای نیازها و اهداف شما داشته باشید و نتیجه ‌ای طبیعی و هماهنگ با ویژگی‌ های صورت خود را به دست آورید.

ارتباط و تفاهم: ارتباط موثر با جراح بینی در فرآیند تصمیم‌ گیری و برنامه‌ریزی بسیار مهم است. جراح باید به شما نه تنها گزینه‌ های ممکن در جراحی بینی را توضیح دهد ، بلکه به شما کمک کند تا اهداف خود را به وی ارتقاء دهید و تصمیماتی که با توجه به اهداف خود می ‌گیرید ، بهترین نتیجه را برایتان بیاورد.

پروتکل‌ های ایمنی و کیفیت خدمات: اطمینان حاصل کنید که جراحی در یک محیط پزشکی ایمن و با استفاده از تجهیزات و پروتکل ‌های ایمنی مناسب انجام می ‌شود. همچنین ، مطمئن شوید که جراح دارای مجوزهای مورد نیاز و عضو سازمان ‌های حرفه‌ ای معتبر است.

مشوره قبل از عمل: جراح باید شما را به صورت دقیق مورد مشوره قرار دهد و جزئیات عملیات و پیش ‌نمونه‌ های ممکن را برای شما توضیح دهد تا شما بتوانید تصمیم منطقی بگیرید.

پشتیبانی پس از عمل: تخصص و پشتیبانی جراح بعد از عمل بسیار مهم است. برنامه مراقبتی پس از جراحی و تنظیمات برای دنباله ‌روند بهبودی نیز نقش مهمی در موفقیت عمل دارد.

بنابراین ، انتخاب یک جراح با تجربه و تخصص مناسب و مشوره کامل و کیفیت خدمات در تصمیم شما برای عمل بینی بسیار تأثیرگذار است. بهترین راه برای انجام این انتخاب ، مشوره با چندین جراح پلاستیک معتبر و مقایسه گزینه‌ ها و تجربه‌ ها آن ‌ها است.

کدام پزشکان می‌توانند جراحی زیبایی بینی را انجام دهند؟

درمان هریک از مشکلات و بیماری‌ها باید توسط پزشک متخصص مرتبط انجام شود، و شما نمی‌توانید برای درمان مشکلات کلیوی به پزشک متخصص قلب مراجعه کنید! جراحی زیبایی بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در عرصه پزشکی، رشته تخصصی با عنوان “جراح زیبایی” وجود ندارد، اما برخی از رشته‌های پزشکی بر اساس مقررات و دستورالعمل‌های موجود و با مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌توانند جراحی زیبایی را انجام دهند. با توجه به این قوانین، تنها سه رشته پزشکی، یعنی جراح و فوق تخصص جراحی پلاستیک، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح دهان، فک و صورت مجاز به انجام عمل زیبایی بینی هستند.

یکی از نکات حائز اهمیت قبل از اقدام به جراحی بینی، اطمینان حاصل کردن از این است که پزشک شما دارای یکی از این سه تخصص می‌باشد. برای دریافت اطلاعات در مورد تخصص پزشک، می‌توانید به سایت نظام پزشکی کشور مراجعه کرده و با وارد کردن نام و نام خانوادگی پزشک یا کد نظام پزشکی، آخرین تخصص ایشان را دریافت نمایید.

بهترین جراح بینی شیراز - دکتر شاکری

آیا بهترین جراح بینی از نظر کاربران قابل اعتماد است؟

یکی از استراتژی‌هایی که افراد می‌توانند برای یافتن بهترین دکتر بینی تهران یا شهر محل زندگی خود به کار ببرند، دریافت مشورت با کسانی است که قبلاً در همین شرایط بوده‌اند. این افراد به دلیل اینکه خود مسیر شما را پیموده‌اند و نتیجه کارشان را دریافت کرده‌اند می‌توانند کمک بسزایی در انتخاب‌های شما داشته باشند.

حال اگر شما به دنبال انتخاب بهترین جراح برای جراحی کردن دماغ خود هستید، لازم است نظر کاربران و کسانی که پیش از این تحت این شرایط قرار گرفته‌اند و اکنون بینی خود را عمل کرده‌اند جویا شوید. گفته‌های آن‌ها، نتایجی که کسب کرده‌اند و رضایت یا عدم رضایت آنان، می‌تواند راهنمایی خوبی برای شما عزیزان باشد تا بتوانید با خیالی آسوده یک جراح خوب بینی را در تهران یا شهر محل سکونت خود یافته و انتخاب کنید. اما در عین حال بهتر است این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که تنها نظر کاربران نباید معیار سنجش شما باشد بلکه این کار تنها یکی از چندین فاکتور مؤثر در این خصوص می‌باشد.

پاسخ‌های جراح بینی حرفه‌ای در جلسه مشاوره

در جلسه مشاوره با یک جراح بینی حرفه‌ای، می‌توانید به سؤالات متنوعی پاسخ بگیرید. برخی از این سؤالات و پاسخ‌های ممکن عبارت‌اند از:

بله من دارای بورد تخصصی جراحی بینی هستم و دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه می‌باشم.

تجربه کاری من در زمینه رینوپلاستی بیش از ۱۰ سال است و در طول این دوره به انجام بسیاری از عمل‌های موفق جراحی بینی پرداخته‌ام.

در جلسه مشاوره، ما به دقت و به شکل شخصی بررسی می‌کنیم که آیا شما داوطلب مناسبی برای جراحی بینی هستید یا خیر.

درصد بیمارانی که نیاز به جراحی ثانویه دارند، متناسب با موارد مختلف است. این موضوع بستگی به نتایج اولیه جراحی و واکنش بدن به آن دارد.

دوره ریکاوری برای هر فرد متفاوت است. اما به طور معمول، بیماران بعد از رینوپلاستی در مدتی کوتاه به فعالیت‌های روزمره خود بازمی‌گردند.

در صورت نیاز به جراحی ترمیمی، انجام آن بستگی به شرایط خاص و توصیه‌های پزشک دارد.

اقدامات پسا عملی، مراقبت‌های خاص و دنبال کردن راهنمایی‌های پزشک پس از جراحی، از اقدامات مهم برای دستیابی به نتایج بهینه پس از رینوپلاستی می‌باشد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر سلمان شاکری

متخصص و جراح فک و صورت

نظرات

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
پیمایش به بالا