جوانسازی

جوانسازی : زیبایی صورت برای تمام افراد مهم است ، حتی آقایان نیز تمایل دارند تا چهره ای زیبا و بدون نقص داشته باشند.

جوانسازیروش های بسیار متنوعی برای زیباسازی چهره وجود دارد ولی برخی از روش های مانند تزریق ژل ، تزریق چربی و تزریق بوتاکس از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

همانطور که از نام تزریق ژل و چربی و بوتاکس مشخص است این روش ها نوعی تزریق هستند و جزو روش های غیرتهاجمی جوانسازی محسوب می شوند.

یکی از دلایل محبوبیت این روش ها، غیرتهاجمی بودن آن ها است زیرا نیازی به بستری شدن ندارند و بیماری بالافاصله پس از تزریق می تواند به محل کار یا منزل بازگردد.

مزیت جوانسازي چهره

جوانسازی چهره تنها مختص به تزریق ژل ، بوتاکس و چربی نمی باشد زیرا برخی از نواحی چهره با روش های غیرتهاجمی تغییری نمی کنند و بیمار باید برای جراحی های تهاجمی چون جراحی بینی ، جراحی پلک ، جراحی گوش و غیره اقدام نماید.

در نتیجه جوانسازي مبحث بسیار گسترده ای است و روش های بسیاری جهت جوانسازی صورت و بهبود اختلالات اجزای صورت وجود دارد.

برای مطلع شدن از بهترین روش رفع مشکل چهرتان بهتراست به جراح فک و صورت مراجعه نمایید تا مشاوره مناسب را دریافت کنید و با روش های جراحی یا غیرجراحی آشنا شوید.

جوانسازیجوانسازی پوست

جوانسازي پوست نیز امروزه متقاضیان بسیاری دارد و اکثریت افراد علل الخصوص بانوان به دنبال رفع خطوط چهره یا فرم دهی صورت هستند تا حتی در سنین میانسالی یا پیری نیز جوان دیده شوند.

حجم دهی لب ، زاویه سازی چهره ، رفع خطوط خنده ، رفع خط اخم و دیگر اختلالات پوست با روش هایی چون تزریق ژل ، تزریق بوتاکس و تزریق چربی امکانپذیر است.

بسیاری از متقاضیان سوال می کنند که کدام روش جوانسازي پوست بهتر و موثرتر است.

روش موثر بستگی به بودجه و اختلال موردنظر بیمار دارد.

به طور مثال برای بهبود خطوط اخم روش تزریق بوتاکس به پیشانی متقاضیان بیشتری دارد ولی برخی افراد ترجیح می دهند از ژل برای بهبود خط اخم استفاده کنند.

مثال دیگر تزریق ژل لب می باشد.

حجم دهی لب با ژل نیز رایج ترین روش فرم دهی و افزایش حجم لب است ولی برخی از افراد ترجیح می دهند از چربی برای حجم دهی لب استفاده کنند.

در نتیجه انتخاب روش مناسب جهت جوانسازي بستگی به بیمار و بودجه مدنظر او دارد.

برای انتخاب روش مناسب می توانید با یک پزشک مناسب نیز مشورت کنید تا راهنمایی های موردنیاز را دریافت کنید.

جوانسازی