جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی : جراحان بینی برای اینکه افراد متقاضی برای انجام جراحی زیبایی بینی نتیجه ایده آلی را از آن به دست آورند با توجه به ویژگی های بینی آن را به بینی گوشتی و بینی استخوانی تقسیم کرده اند.

بینی گوشتی چیست ؟

به بینی که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد و در اطراف سوراخ های بینی غدد چربی زیادی داشته باشد و نوک بینی در آن گرد باشد بینی گوشتی گفته می شود.

افرادی که دارای این نوع بینی هستند بهتر است برای انجام جراحی بینی گوشتی به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه کنند.

برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی می توانید به مقاله جراح بینی مراجعه کنید تا به درستی بتوانید جراح بینی مورد نظر خود را انتخاب کنید و از نتیجه جراحی زیبایی بینی نتیجه ایده آلی را به دست آورید.

 

جراحی بینی گوشتی

 

جراحی بینی گوشتی به شرح ذیل می باشد:

جراح بینی برای انجام جراحی زیبایی بینی گوشتی با توجه مهارت خود یکی از روش های جراحی بینی باز یا بسته را انتخاب می کند و تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می نماید.

  • در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را اعمال می نماید.
  • اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

جراحی بینی گوشتی با لیزر

امروزه تبلیغات گسترده ای در خصوص کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر می شود که باید بگوییم هنوز علم در حوزه لیزر آن قدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را در اسکلت بینی ایجاد کرد، بهتر است بدانید که لیزر تنهای باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

هزینه عمل بینی گوشتی چقدر می باشد؟

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه آزمایشات و عکسبرداری ها ، هزینه متخصص بیهوشی و بیمارستان ، هزینه جلسات معاینه و داروها و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سلمان شاکری ، جراح بینی شیراز می توانید به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید و در صورتداشتن سوال از طریق وب سایت یا صفحه ایسنتاگرام سوالات خود را بپرسید.

 

درباره دکتر شاکری

دکتر سلمان شاکری متخصص و جراح فک و صورت، جراح زيبایی صورت بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × پنج =

Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram